Sevis mīlēšanas vērtība


    

          Esam gatavi dzīvē sekot mīlestībai ? Esam visi mīlestības vērti ? Izvēlamies dzīvot mīlestībā ar savu dzīves draugu ? 
         Jā, vispār jau tā arī uzskatām. Gribam sajust mīlestību, gribam paši mīlēt. Taču vairumā gadījumu aizmirstam pašu galveno – mīlēt sevi pašu. Aizmirstam, ka arī bērnus ir jāmīl mīlot sevi pašu. Aizmirstam, ka tikai dēļ sevis paša esam nākuši šai pasaulē. Domājam, ja kāds mūs mīl, tad viss ir sasniegts. 
       Taču skatīsimies patiesībai acīs. Sevis paša nemīlēšana sagādā mūsu dzīvē sarežģījumus un ciešanas. Taču to mēs nez kāpēc negribam atzīt. Savās dzīves nebūšanās mēs parasti vainojam citus. Vienmēr kāds atrodas ,kura dēļ nav tā kā gribētos.
       Mēs mīlam, sniedzam savu sirds siltumu, bet par to saņemam sāpīgus triecienus. Tas ir savādi. Kā var būt šāds lietu sakārtojums ?
         Tāda ir Visuma likuma izpausme. Iemīlēsi sevi - saņemsi mīlestību pilnībā. Atceries pašu galveno –Visumā viss ir mīlestības radīts. Gan pats Visums, gan viss, kas to veido. Arī cilvēks.

        Var rasties jautājums – kāpēc ir tāds apgalvojums, ka viss radies no mīlestības?  Atbilde ir tāda – esam savstarpēji interesanti, vēlamies sajust un radīt sapratni, gribam dalīties ar saviem sasniegumiem, gribam savaldzināt kādu simpātisku cilvēku, un pats svarīgākais – vairāk par visu gribam sajusties gaiši un laimīgi....Tātad, kas valda pasaulē ? Vēlme pēc mīlestības ! Ja jau vēlamies mīlestību, tad jau zinām, kas tā ir. Un kā mēs zinām ? – No tā , ka esam radīti mīlestībā ! Izlasiet vēlreiz - Esam radīti mīlestībā !!!  Tad kurā vietā jābūt mīlestībai pret sevi ? Radies mīlestībā, taču nemīl sevi ? Tad jau sanāk, ka esam pret Visuma mīlestību. Diemžēl sagraujam pašus pamatus. Visums saprot, ka nevēlamais saņemt mīlestību, ja jau pat sevi nemīlam.  Mīlestībā radītais Visums saprot, ka nevar uzspiest mīlestību, tam kurš to nevēlas.
          Mīlēsim sevi, jo sevi dēļ esam nākuši šajā pasaulē. Sevis mīlēšana ir vēstījums par to, ka esam saskaņā ar Visuma mīlestību. Un tad visas lietas  sastāsies savās saskanīgajās vietās.
Visi visus mīlēs, jo patiesībā mīlēs paši sevi ! : )


Lasītākie raksti

Sapratnes vērtība

Iespējamība . Pieķeršanās